Reklama

Kiedy otworzą basen w Brzegu Dolnym?

30/07/2021 11:38

Mija połowa wakacji, a nowy basen w Brzegu Dolnym nadal jest zamknięty. Trwają odbiory. Mieszkańcy mogą jeździć na Wały i do okolicznych miejscowości, nawet do Obornik Śląskich. Tam otworzono nowo wybudowany basen, który rozgrzał dyskusje na formach wśród mieszkańców Brzegu Dolnego.

Zespół basenów zewnętrznych był sztampowym hasłem wyborczym obecnego burmistrza Pawła Pirka. Jak widać,
mieszkańcom pomysł się spodobał, ale skorzystać nadal z basenów nie mogą. Oprócz zapowiedzi o otwarciu już w czerwcu tego roku, nadal inwestycja nie ma wszystkich niezbędnych odbiorów. Więc nowo wybudowany basen zamknięty jest na kłódkę.

SZERZEJ W SPRAWIE W NAJNOWSZYM WYDANIU KURIERA GMIN

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości