Zespół basenów zewnętrznych był sztampowym hasłem wyborczym obecnego burmistrza Pawła Pirka. Jak widać,
mieszkańcom pomysł się spodobał, ale skorzystać nadal z basenów nie mogą. Oprócz zapowiedzi o otwarciu już w czerwcu tego roku, nadal inwestycja nie ma wszystkich niezbędnych odbiorów. Więc nowo wybudowany basen zamknięty jest na kłódkę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze