Reklama

Kiedyś grał dla szejków w Dubaju, dzisiaj gra w Wołowie [wideo]

19/06/2020 16:00

Pan Andrzej kiedyś grał dla szeików w Dubaju, Abu Dhabi czy Kuwejcie. Dzisiaj, gdy jest już na emeryturze pogrywa dla przechodniów w Wołowie. Posłuchaj co sam mówi o swojej karierze, życiu za granicą i muzyce.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości