Pan Andrzej kiedyś grał dla szeików w Dubaju, Abu Dhabi czy Kuwejcie. Dzisiaj, gdy jest już na emeryturze pogrywa dla przechodniów w Wołowie. Posłuchaj co sam mówi o swojej karierze, życiu za granicą i muzyce.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze