Reklama

Kiermasz ciast dla Kasi Ryszki na targu miejskim

31/08/2020 09:07

W sobotę, 12. września, od godz.7.15 na dolnobrzeskim targu miejskim odbędzie się kiermasz ciast, z którego dochód przeznaczony będzie na leczenie Ryszki.

Pieniądze ze sprzedaży zasilą konto Fundacji Siepomaga, gdzie trwa zbiórka na kosztowne leczenie nowatorską metodą immunoterapii w Niemczech. - Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą pomóc Kasi w tej trudnej walce o życie - mówią organizatorzy.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości