Reklama

Kierowcy łamali przepisy. Wprowadzili zmiany w organizacji w ruchu

13/03/2025 18:31

Dziś wprowadzono stałą organizację ruchu przy ul. Wojska Polskiego na odcinku od ronda przy ul. Piłsudskiego do skrzyżowania z Aleją Niepodległości w Wołowie.

Prace są realizowane przez gminę Wołów na podstawie zawartego porozumienia z Dolnośląską Służbą Dróg i Kolei na utrzymanie dróg wojewódzkich w obrębie miasta Wołów.  - Zmiana oznakowania poprzedzona była wnioskiem gminy Wołów złożonym do zarządcy drogi wojewódzkiej tj. DSDiK w związku z notorycznym łamaniem przepisów przez kierowców pojazdów ciężarowych, którzy naruszali oznakowanie drogowe ograniczające przejazd pojazdom powyżej 3,5 w ciągu al. Niepodległości w Wołowie - przypominają wołowscy urzędnicy. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości