W ramach prac przy przebudowie drogi wojewódzkiej nr 338 w Wołowie zostanie wybudowana nowa nawierzchnia jezdni, chodniki i ciągi pieszo-rowerowe, nowe oświetlenie uliczne. Zostanie również wybudowana lub przebudowana kanalizacja sanitarna oraz kanalizacja deszczowa, sieci w tym sieci wodociągowe. W związku z tym, przez najbliższe 3 miesiące mieszkańcy ul. Tadeusza Kościuszki oraz przyległych ulic, muszą liczyć się z czasowymi przerwami w dostawie wody. Pracownicy Przedsiębiorstwa Wodno - Kanalizacyjnego w Wołowie będą wykonywać prace modernizacyjne sieci wodociągowej, która na odcinku ul. Kościuszki wymaga całkowitej wymiany. Wyłączenia wynikające z realizacji zadania będą następować po godzinie 8:00, tak aby mieszkańcy zdążyli wyjść do pracy/szkoły. Pierwsze wyłączenie planowane jest na 2/3 marca i może ono potrwać ok. 4 godzin. Kolejne przerwy mogą wynikać z awarii dotychczasowej sieci, które mogą występować z uwagi na jej stan i prace które będą prowadzone w jej obrębie. Nie powinny jednak one trwać dłużej niż dwie godziny.
/źródło: www.wolow.pl/
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze