17 września o godzinie 19 w sali kinowej DOK przy ul. Kolejowej 29 odbędzie się projekcja filmu "Ból i blask". Autobus zostanie podstawiony o godz. 18.30 na Osiedlu Fabrycznym (postój taxi).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze