Reklama

Kolędowali w dolnobrzeskim urzędzie

23/01/2023 21:12

Uczniowie Małej Szkoły w Godzięcinie kolędowali dzisiaj w Urzędzie Miejskim w Brzegu Dolnym.

Wizyta dzieci przyniosła dużo radości. Tradycyjnie kolędnicy przekazują gospodarzom i ich rodzinom życzenia, które przynoszą szczęście i urodzaj. Noworoczne spotkanie z najmłodszymi mieszkańcami Godzięcina dało wiele wzruszeń. W podziękowaniu dzieci otrzymały od Burmistrza Brzegu Dolnego Pawła Pirka upominki. 

źródło: UM Brzeg Dolny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości