Uczniowie Małej Szkoły w Godzięcinie kolędowali dzisiaj w Urzędzie Miejskim w Brzegu Dolnym.
Wizyta dzieci przyniosła dużo radości. Tradycyjnie kolędnicy przekazują gospodarzom i ich rodzinom życzenia, które przynoszą szczęście i urodzaj. Noworoczne spotkanie z najmłodszymi mieszkańcami Godzięcina dało wiele wzruszeń. W podziękowaniu dzieci otrzymały od Burmistrza Brzegu Dolnego Pawła Pirka upominki.
źródło: UM Brzeg Dolny
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze