Opony, folie, worki zapełnione śmieciami z domów - to wszystko po raz kolejny znalazło się na obrzeżach Bukowic. Jedno wysypisko w tym sołectwie dzięki naszej akcji zostało usunięte, ale powstało kolejne. - Można wiele mówić, a ludzie i tak robią co chcą. To jest straszne - komentuje mieszkaniec Bukowic, który zgłosił nam problem. Akcja Kuriera Gmin: śmieci do kubłów, a nie do lasów.
Tym artykułem kontynuujemy akcję, która ma na celu likwidację dzikich wysypisk w powiecie wołowskim. W ubiegłym roku udało nam się oczyścić zaśmiecone tereny w Radeczu, Bukowicach, Kręsku i Wałach. Jeśli natkniesz się na nielegalne śmieci, zrób zdjęcie, nagraj film wideo lub prześlij nam informacje na adres: [email protected] lub [email protected]. Możesz też zamieścić swój wpis na naszej stronie na Facebooku: www.facebook.com/kuriergmin?hc_location=ufi. Nasi dziennikarze zajmą się tematem. Więcej w aktualnym wydaniu Kuriera Gmin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze