Reklama

Kolejne dzikie wysypisko w Bukowicach!

03/05/2016 11:09
Opony, folie, worki zapełnione śmieciami z domów - to wszystko po raz kolejny znalazło się na obrzeżach Bukowic. Jedno wysypisko w tym sołectwie dzięki naszej akcji zostało usunięte, ale powstało kolejne. - Można wiele mówić, a ludzie i tak robią co chcą. To jest straszne - komentuje mieszkaniec Bukowic, który zgłosił nam problem.     Akcja Kuriera Gmin: śmieci do kubłów, a nie do lasów. Tym artykułem kontynuujemy akcję, która ma na celu likwidację dzikich wysypisk w powiecie wołowskim. W ubiegłym roku udało nam się oczyścić zaśmiecone tereny w Radeczu, Bukowicach, Kręsku i Wałach. Jeśli natkniesz się na nielegalne śmieci, zrób zdjęcie, nagraj film wideo lub prześlij nam informacje na adres: [email protected] lub [email protected]. Możesz też zamieścić swój wpis na naszej stronie na Facebooku: www.facebook.com/kuriergmin?hc_location=ufi. Nasi dziennikarze zajmą się tematem. Więcej w aktualnym wydaniu Kuriera Gmin.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości