Burmistrz Dariusz Chmura, parafia p.w. Świętego Karola Boromeusza w Wołowie i ks. Krzysztof Kanton zapraszają na koncert na zakończeenie jubileuszu kościoła św. Karola Boromeusza w Wołowie. Wydarzenie odbędzie się 23 listopada o godz. 19.30.
Wystąpią:
- Orkiestra Kameralna i Zespół Wokalny Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. Ryszarda Bukowskiego we Wrocławiu.
- Chór Feichtinum Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu.
oraz soliści Barbara Głogowska – sopran, Radosław Palczak – baryton i Sebastian Kresali – organy.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze