Kilka dni temu młodzi pianiści rywalizowali ze sobą podczas IV Konkursu Dla Pianistów Amatorów im. Sławomira Mielko w Wołowskim Ośrodku Kultury. W najnowszym wydaniu Kuriera Gmin przeczytacie listę zwycięzców konkursu, rozmowę z Pawłem Leśko, prowadzącym konkurs oraz zobaczycie zdjęcia z uroczystości.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze