Reklama

Konkurs pianistyczny zakończony. Znamy zwycięzców

30/06/2016 15:03
Kilka dni temu młodzi pianiści rywalizowali ze sobą podczas IV Konkursu Dla Pianistów Amatorów im. Sławomira Mielko w Wołowskim Ośrodku Kultury. W najnowszym wydaniu Kuriera Gmin przeczytacie listę zwycięzców konkursu, rozmowę z Pawłem Leśko, prowadzącym konkurs oraz zobaczycie zdjęcia z uroczystości.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości