Reklama

Konkurs - Tworzymy lepsze środowisko

04/03/2020 12:30
Celem konkursu jest edukacja ekologiczna mieszkańców gminy, a przede wszystkim dzieci i młodzieży szkolnej, w zakresie zbiórki surowców wtórnych poprzez: ☑️ utrwalenie nawyku systematycznej zbiórki odpadów i segregacji; ☑️ utrwalenie wiedzy o prawidłowym kwalifikowaniu odpadów do poszczególnych grup surowców wtórnych; ☑️ poszerzenie wiedzy o możliwościach wykorzystania odpadów i sposobach przygotowania odpadów do recyklingu. Konkurs trwa od 2 marca do 29 kwietnia 2020 r. Regulamin konkursu dostępny na stronie www.wolow.pl.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości