- Jeżeli wiedzą Państwo, że w waszej okolicy są połamane i zniszczone ławki, dajcie nam znać, a w najbliższym czasie postaramy się je naprawić - apelują urzędnicy. Zgłoszenia wysyłać można także poprzez aplikację BLISKO .
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze