Reklama

Lekarz z Wołowa odznaczony przez wojewodę

14/10/2021 12:15

13 października w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu odbyła się uroczystość wręczenia przez wojewodę Jarosława Obremskiego odznak honorowych przyznanych przez Ministra Zdrowia „Za zasługi dla Ochrony Zdrowia”. Wśród odznaczonych osób, szczególnie zaangażowanych i zasłużonych w walce z pandemią COVID-19 znalazł się doktor Artur Sołtysik, anestezjolog, kierownik Bloku Operacyjnego PCM.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości