W czwartek zakończyła się Letnia Olimpiada Dobrego Rocznika 2022 zorganizowana przez Wołów Seniorom, Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Wołowie, OSiR Wołów. Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Dariusz Chmura.
Letnią olimpiadę Dobrego Rocznika 2022 wygrał Jerzy Karczewski z Łazarzowic. Nagrody wręczali Jan Tomków - Przewodniczący Rady Miejskiej w Wołowie, Barbara Jagodzińska - Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Wołowie, Wiesława Sawa - Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Wołowie, Marta Mosiek - Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej w Wołowie, a także Ryszard Pietryszyn - Przewodniczący PZERiI w Wołowie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze