Liceum Ogólnokształcące w Wołowie dołączyło do programu Bądźmy Bezpieczni, w ramach którego licealiści wzięli udział w zajęciach z samoobrony bez użycia przemocy. - Dowiedzieliśmy się i nauczyliśmy jak łagodzić konflikty i unikać eskalacji. Mowa ciała oparta na znajomości sztuk walki to jeden z kluczowych elementów skutecznej samoobrony. To pierwsze zajęcia z cyklu, kolejne zaplanowano na styczeń - iinformuje wołowskie liceum.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze