Reklama

Licealiści uczą się samoobrony bez przemocy

27/12/2024 17:55

Liceum Ogólnokształcące w Wołowie dołączyło do programu Bądźmy Bezpieczni, w ramach którego licealiści wzięli udział w zajęciach z samoobrony bez użycia przemocy. - Dowiedzieliśmy się i nauczyliśmy jak łagodzić konflikty i unikać eskalacji. Mowa ciała oparta na znajomości sztuk walki to jeden z kluczowych elementów skutecznej samoobrony. To pierwsze zajęcia z cyklu, kolejne zaplanowano na styczeń - iinformuje wołowskie liceum. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości