Reklama

Lokalne przepisy w telewizji

22/09/2016 10:30
W najbliższą sobotę o godzinie 10.30 w stacji TVP 3 Wrocław w odcinku programu „Zrób to ze smakiem” wystąpią mieszkanki naszego powiatu. W nagraniach do programu udział brały: Wioletta Krakowska i Maria Bronowicka ze Stowarzyszenia Mieszkańców Krzydliny Wielkiej „KREDA” oraz Julia Łopuszańska i  Agata Chwiszczuk. Panie zdradzą swoje przepisy na pierogi z soczewicą, syrop z mięty oraz nalewkę z czarnego bzu. Powtórka programu w poniedziałek 26 września o 20.30. Odcinek był kręcony na terenie dziedzińca Zamku Piastowskiego w Wołowie.  
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości