Reklama

Lubiąż ma nową panią sołtys

19/09/2023 09:01

W Lubiążu odbyły się dziś wybory sołeckie. Wygrała je Agnieszka Sabat, która uzyskała 210 głosów, jej konkurent Jarosław Rewak otrzymał 49 głosów. - Pani Agnieszce składam wielkie gratulacje i życzę wiele sił i determinacji w służeniu mieszkańcom Lubiąża - skomentował burmistrz Dariusz Chmura. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości