W Lubiążu odbyły się dziś wybory sołeckie. Wygrała je Agnieszka Sabat, która uzyskała 210 głosów, jej konkurent Jarosław Rewak otrzymał 49 głosów. - Pani Agnieszce składam wielkie gratulacje i życzę wiele sił i determinacji w służeniu mieszkańcom Lubiąża - skomentował burmistrz Dariusz Chmura.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze