Reklama

Macie stare zdjęcia? Podzielcie się z ośrodkiem

04/07/2020 07:00

Tak prezentuje się obecnie budynek Gminnego Ośrodka Sportu, Turystyki i Rekreacji. Jest po remoncie, doskonale wyposażony - chwali się ośrodek.

W niedzielę, 2 sierpnia odbędzie się dzień otwarty GOSTiR-u, podczas którego będzie można zobaczyć, jak dzięki rewitalizacji zmienił się ten obiekt. - Wiemy, że wielu mieszkańców ma mnóstwo wspomnień związanych z tym miejscem, a niektóre z nich zostały uwiecznione na zdjęciach - piszą przedstawiciele Gminnego Ośrodka Sportu i Turystyki. - Zapraszamy Was do podróży w czasie. Jeśli podzielicie się z nami swoimi zdjęciami lub filmami, wspólnie przygotujemy wystawę zdjęć. Pracownicy GOSTiR-u czekają w godz. 7.30 - 16.

/źródło: GOSTiR Wińsko/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości