- Czerwony Opel stoi na pasie zieleni i szpeci miasto - twierdzą mieszkańcy Brzegu Dolnego. Pojazd ten już od miesiąca znajduje się przy ul. 1 Maja. Ludzie skarżą się, że auto nie powinno tak stać i szpecić miasta. Czy ktoś w końcu coś z tym zrobi? [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/12/video-1577530933.mp4"][/video]
Komentarze