Reklama

Mamy Miss i Mistera Bobo Powiatu Wołowskiego

20/09/2016 19:45

Wielkie gratulacje dla Nadii Strzałkowskiej i Maksymiliana Mazurczaka. To oni głosami Czytelników zdobyli tytuł najpiękniejszych bobasów powiatu wołowskiego. Czekają na nich nagrody, a ich wizerunki zostaną zamieszczone w rubryce Kuriera Gmin "Na zdrowie".

Emocje sięgały zenitu. Na wszystkich małych kandydatów oddano blisko 2 tys. głosów. Wielkie gratulacje również dla tych, którzy otarli się o zwycięstwo jak Olgierd Gałecki, na którego oddano 318 głosów. Rywalizacja trwała do końca. Wszystkim maluchom i ich rodzicom gratulujemy, dziękujemy za udział w naszej zabawie, która od wielu już lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Rodziców zwycięzców zapraszamy do Redakcji po odbiór nagród.  
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości