Magda i Maciek. Dwoje trzydziestokilkulatków szukających swojego miejsca na świecie. Ona, pewna siebie kobieta, stawiająca zawodowy sukces ponad rodzinę. On, uwięziony w szponach kapitalizmu, uciekinier, który wywraca swoje życie do góry nogami. Dwoje nieznajomych, których pozornie różni wszystko. Łączy ich jednak miejsce, w którym przyszło im żyć. To Polska – dla jednych kraj wielkich możliwości, dla innych ojczyzna zatracenia.
Obok Magdaleny Popławskiej w filmie zobaczymy Piotra Żurawskiego.
– Z Magdą poznaliśmy się przy okazji realizacji serialu Bez tajemnic. Bardzo lubię jej ogromną wrażliwość i ekspresję. Prawdę powiedziawszy, gdy pisałem scenariusz, nie wyobrażałem sobie, aby zagrał ją ktoś inny – mówi reżyser i scenarzysta Marek Lechki. Premiera „Interioru" zaplanowana jest na 18 września. Film będzie można zobaczyć przedpremierowo w wybranych kinach studyjnych.
/źródło: wprost.pl, zdjęcie: archiwum prywatne/
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze