Reklama

Marta Kowalska pełni funkcję dyrektorki dwójki

27/01/2023 21:20

Po przejściu Małgorzaty Grzeczkowicz-Mandat na emeryturę funkcję pełni Marta Kowalska.

 Jak informuje wołowski ratusz, funkcję tę Marta Kowalska pełni od 24 stycznia 2023 r. do czasu powierzenia stanowiska dyrektora osobie wyłonionej w drodze konkursu.

W pożegnaniu byłej dyrektor Małgorzaty Grzeczkowicz - Mandat udział wzięli burmistrz Dariusz Chmura, wiceburmistrz Jan Janas, sekretarz Anna Brodziak - Cisak, dyrektorzy placówek edukacyjnych Gminy Wołów, przewodniczący Rady Miejskiej w Wołowie Jan Tomków i radne Marta Mosiek oraz Barbara Jagodzińska. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości