Reklama

Masa nielegalnych odpadów na podwórku. Kto je przywiózł?

05/11/2021 14:13

Od ponad miesiąca na jedną z prywatnych posesji we Wróblewie w gminie Wołów zwożone są śmieci. Mieszkańcy się boją, że wybuchnie pożar, pojawią się szczury, zostanie skażona woda. Już teraz unosi się fetor. Twierdzą, że służby za późno zareagowały. Dotarliśmy do protokołów z kontroli przeprowadzonych przez urzędników.

SZERZEJ O SPRAWIE PISZEMY W NAJNOWSZYM WYDANIU KURIERA GMIN

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości