Choć do Wielkanocy zostało jeszcze trochę czasu, przygotowania w Brzegu Dolnym ruszają pełną parą. Dolnobrzeski Ośrodek Kultury (DOK) ogłosił właśnie nabór wystawców na tegoroczny Jarmark Wielkanocny. To idealna szansa dla lokalnych twórców, by zaprezentować swoje wyroby szerokiej publiczności i to zupełnie za darmo!
Jarmarki w naszym regionie cieszą się coraz większą popularnością. To nie tylko miejsce zakupów, ale przede wszystkim przestrzeń spotkań, wymiany inspiracji i kultywowania tradycji. W tym roku organizatorzy stawiają na jakość, autentyczność i regionalne smaki.
Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy tworzą z pasją. Jeśli zajmujesz się rękodziełem, tworzysz unikalne produkty regionalne lub Twoje domowe wyroby spożywcze zachwycają każdego, kto ich spróbuje to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie.
Kogo szczególnie zaprasza DOK?
Twórców rękodzieła: (ozdoby wielkanocne, biżuteria, ceramika, tekstylia),
Producentów regionalnych: (wyroby z drewna, wikliny, kosmetyki naturalne),
Wytwórców żywności: (tradycyjne wędliny, sery, wypieki, miody, przetwory).
Wielkim atutem dolnobrzeskiego jarmarku jest jego lokalizacja. Wydarzenie odbędzie się wewnątrz Dolnobrzeskiego Ośrodka Kultury, co oznacza, że ani wystawcy, ani odwiedzający nie muszą martwić się o marcową, kapryśną pogodę. Co więcej, udział dla wystawców jest całkowicie bezpłatny.
Data: 29 marca 2026 r. (niedziela)
Godziny: 11:00 – 16:00
Miejsce: Dolnobrzeski Ośrodek Kultury
Zgłoszenia są przyjmowane na dwa sposoby:
Online: Poprzez prosty formularz dostępny w sieci. https://forms.gle/eKb3qAWQn9GTA1pB9
Osobiście: Wypisując kartę zgłoszeniową w sekretariacie DOK-u.
Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto wysłać swoje zgłoszenie jak najszybciej. Przed wypełnieniem formularza organizatorzy proszą o zapoznanie się z regulaminem - https://tiny.pl/49_ks7f79
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze