Reklama

Maturzyści Kopernika pożegnali szkolne mury

28/04/2024 09:58

W miniony piątek odbyło się uroczyste pożegnanie kolejnego rocznika absolwentów, tegorocznych maturzystów.

W wołowskim liceum był tradycyjny polonez przed budynkiem szkoły, uroczyste wręczenie świadectw ukończenia szkoły, wyróżnień i podziękowań oraz część artystyczna z wręczeniem Gwiazd Kopernika. Uroczystość uświetnili: starosta Janusz Dziarski,  przewodnicząca Komisji Kultury i Oświaty w Gminie Wołów -Marta Mosiek, przewodnicząca Rady Rodziców- Beata Sieklicka, rodzice tegorocznych maturzystów oraz cała społeczność Kopernika.

źródło: LO w Wołowie/FB

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości