Maturzyści Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Wołowie dzisiaj pożegnali mury swojej szkoły. Wrócą tu, aby przystąpić do egzaminów maturalnych - te rozpoczynają się już 4 maja. Trzymamy kciuki! Poniżej video z poloneza w Rynku. GALERIA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO MATURZYSTÓW BĘDZIE OPUBLIKOWANA W TEN WEEKEND NA NASZEJ WWW !
Komentarze