Reklama

Maturzyści pożegnali szkołę (video)

29/04/2016 13:58
Maturzyści Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Wołowie dzisiaj pożegnali mury swojej szkoły. Wrócą tu, aby przystąpić do egzaminów maturalnych - te rozpoczynają się już 4 maja. Trzymamy kciuki! Poniżej video z poloneza w Rynku. GALERIA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO MATURZYSTÓW BĘDZIE OPUBLIKOWANA W TEN WEEKEND NA NASZEJ WWW !                    
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości