Reklama

Miejska spółka zapowiada wymianę wodomierzy

01/10/2020 18:16

Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjne w Wołowie informuje o planowanej wymianie wodomierzy.

- Do końca roku planujemy wymienić 500 wodomierzy głównych u swoich klientów. Wymiany będą dokonywane od poniedziałku do piątku, po godzinie 15, oraz w soboty od godzin rannych - informuje spółka. Planowany termin zakończenia prac przewiduje się do końca grudnia.
- Pracownicy dokonujący wymiany posiadają legitymacje, zawierające dane osobowe oraz dane Przedsiębiorstwa, na podstawie których mogą dokonywać tych wymian - informuje Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjne. - Prosimy mieszkańców o umożliwienie pracownikom wykonania zleconego zadania. Wymiana wodomierzy jest darmowa. Dodatkowo każdy licznik jest wyposażony w nakładkę do zdalnego odczytu stanu wody.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości