- Do końca roku planujemy wymienić 500 wodomierzy głównych u swoich klientów. Wymiany będą dokonywane od poniedziałku do piątku, po godzinie 15, oraz w soboty od godzin rannych - informuje spółka. Planowany termin zakończenia prac przewiduje się do końca grudnia.
- Pracownicy dokonujący wymiany posiadają legitymacje, zawierające dane osobowe oraz dane Przedsiębiorstwa, na podstawie których mogą dokonywać tych wymian - informuje Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjne. - Prosimy mieszkańców o umożliwienie pracownikom wykonania zleconego zadania. Wymiana wodomierzy jest darmowa. Dodatkowo każdy licznik jest wyposażony w nakładkę do zdalnego odczytu stanu wody.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze