Tak zdecydowali radni Brzegu Dolnego na dzisiejszej sesji. - To program pilotażowy - poinformował radnych burmistrz Ireneusz Fura.
Będą 4 linie komunikacyjne: Brzeg Dolny - Radecz- Żerkówek - Naborów- Brzeg Dolny, 2 linia: Brzeg Dolny - Grodzanów-Pysząca-Brzeg Dolny, 3 linia: Brzeg Dolny - Godzięcin-Bukowice-Brzeg Dolny, 4 linia Brzeg Dolny - Jodłowice- Stary Dwór-Brzeg Dolny, 4 linia Brzeg Dolny-Radecz-Żerkówek- Brzeg Dolny. Cena biletu jednorazowego to 4 zł, miesięcznego 140 zł.
Burmistrz przekazał, że komunikacja ruszy już w styczniu, w grudniu zostanie wybrany w przetargu przewoźnik. Gmina dopłaci do niej miesięcznie 4 tys. zł. Koszt całościowy to 250 tys. zł, z tego 200 tys. zł gmina Brzeg Dolny otrzyma od wojewody jako dofinansowanie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze