- W odpowiedzi na liczne pytania ze strony mieszkańców naszej gminy dotyczące otwarcia lodowiska w #brzegdolny wystosowaliśmy zapytanie do MOSiR-u czy w obecnym sezonie zimowym planowane jest jego otwarcie, z odpowiedzi wynika, że tak będzie natomiast na ten moment dokładnego terminu otwarcia brak - informuje Obywatelski Dolny Brzeg. - Warto podkreślić, że jak sami mieszkańcy stwierdzali, w ostatnich latach lodowisko było zamknięte. Liczymy, że w tym sezonie ulegnie to zmianie. Nie pozostało nam nic innego jak czekać na dokładną datę otwarcia lodowiska.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze