Reklama

Mieszkańcy czekają na otwarcie lodowiska w Brzegu Dolnym

28/12/2021 19:52

Na fanpage Obywatelski Brzeg Dolny pojawił się temat otwarcia dolnobrzeskiego lodowiska i terminu jego otwarcia.

- W odpowiedzi na liczne pytania ze strony mieszkańców naszej gminy dotyczące otwarcia lodowiska w #brzegdolny wystosowaliśmy zapytanie do MOSiR-u czy w obecnym sezonie zimowym planowane jest jego otwarcie, z odpowiedzi wynika, że tak będzie natomiast na ten moment dokładnego terminu otwarcia brak - informuje Obywatelski Dolny Brzeg. - Warto podkreślić, że jak sami mieszkańcy stwierdzali, w ostatnich latach lodowisko było zamknięte. Liczymy, że w tym sezonie ulegnie to zmianie. Nie pozostało nam nic innego jak czekać na dokładną datę otwarcia lodowiska.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości