Reklama

Mieszkańcy łapią deszczówkę i walczą o nagrody. Poznaliśmy pierwszych laureatów

10/08/2020 09:41

Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjne w Wołowie ogłosiło konkurs. Do wygrania są beczki na wodę deszczową o pojemności 360 litrów każda. Trwa rywalizacja mieszkańców.

Mieszkańcy mogli wysyłać zdjęcia pokazujące zagospodarowanie ogrodów, balkonów, terenów zielonych na terenie gminy z uwzględnieniem proekologicznych działań, instalacji lub projektów.  Dzisiaj komisja w składzie:  Małgorzata Hermaszewska, Agnieszka Krupa oraz Rafał Borzyński wybrali 15 najciekawszych propozycji zagospodarowania wodą opadową, które prezentujemy poniżej. Zwycięzcy to: Daniel Mucha, Agnieszka Guzal, Katarzyna Bielecka, Bożenna Czarny, Maria i Andrzej Nowak, Urszula Trymbulak, Marzena Juzwa, Danuta Haller, Aldona Augustyńska - Mikołajczyk,  Marta Wójcik, Monika Czyżowicz, Magdalena Gołębiowska-Salamon, Maria Rybacka,  Joanna Cieślik, Tomasz Andrzejewski. 

Wszystkie zdjęcia zostały zaprezentowane także na gminnym fanpage. Kolejne nagrody wygrają ich autorzy, którzy  zbiorą najwięcej lajków. Prezentujemy kilka z nich. Głosowanie trwa do 20 sierpnia.

Reklama
/źródło zdjęć: UM Wołów/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości