Mieszkańcy mogli wysyłać zdjęcia pokazujące zagospodarowanie ogrodów, balkonów, terenów zielonych na terenie gminy z uwzględnieniem proekologicznych działań, instalacji lub projektów. Dzisiaj komisja w składzie: Małgorzata Hermaszewska, Agnieszka Krupa oraz Rafał Borzyński wybrali 15 najciekawszych propozycji zagospodarowania wodą opadową, które prezentujemy poniżej. Zwycięzcy to: Daniel Mucha, Agnieszka Guzal, Katarzyna Bielecka, Bożenna Czarny, Maria i Andrzej Nowak, Urszula Trymbulak, Marzena Juzwa, Danuta Haller, Aldona Augustyńska - Mikołajczyk, Marta Wójcik, Monika Czyżowicz, Magdalena Gołębiowska-Salamon, Maria Rybacka, Joanna Cieślik, Tomasz Andrzejewski.
Wszystkie zdjęcia zostały zaprezentowane także na gminnym fanpage. Kolejne nagrody wygrają ich autorzy, którzy zbiorą najwięcej lajków. Prezentujemy kilka z nich. Głosowanie trwa do 20 sierpnia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze