Reklama

Mieszkańcy Żerkówka protestują - Ruch jest za duży!

28/11/2018 11:52
Mieszkańcy Żerkówka boją się o swoje życie. Z ażądali więc spotkania z dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych Pawłem Czarnym. Jak mówią droga po budowie ronda jest źle oznaczona. Oni boją się o swoje życie. W związku z pracami budowlanymi tzw. obwodnicy Brzegu Dolnego fragment drogi od ronda do Żerkówka w godzinach szczytu stanowi zagrożenie, słabo jest oznakowany, nie ma wyznaczonej części dla pieszych i rowerzystów - uważają mieszkańcy.  Przez centrum wsi przejeżdżają osobówki - głównie spoza naszego powiatu, a nawet tiry. Wzmożony ruch we wsi stwarza przede wszystkim zagrożenie dla pieszych. Mieszkańcy mówią dość, dlatego zorganizowali spotkanie z zarządcą drogi, aby przekazać mu swoje uwagi i zapytać dlaczego nikt nie zwrócił uwagi na to zagrożenie. Czy musi dojść do tragedii? - Pytają bezradnie mieszkańcy Żerkówka. [video width="640" height="368" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2018/11/video-1543266699.mp4"][/video]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości