Auto wpisu, który pojawił się na jednej z dolnobrzeskich grup, zwraca uwagę niektórych użytkowników „wybiegu dla psów”. Krytykuje też władze miejskie, które zrobiły ten wybieg. Twierdzi, że zrobiono to byle, a dodatkowo plac nie jest regularnie naprawiany. - Dolnobrzescy rządzący, zobaczcie jakie wybiegi dla psów są w Trzebnicy i Polkowicach, a potem na to co Wy tutaj zrobiliście - napisał.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze