Z okazji Mikołajek, do naszej redakcji przyszedł dziś św. Mikołaj razem ze swoim reniferem i pomocnikiem elfem. Wszyscy zadeklarowaliśmy, że byliśmy grzeczni w tym roku, więc każdy otrzymał upominek od świętego. Na koniec zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie z tak nietypowymi gośćmi. Wam też udało się dziś spotkać Mikołaja? Może macie swoje zdjęcia z dzieciństwa razem ze świętym? Przysyłajcie nam fotografie na adres [email protected] lub na Facebooku. Opublikujemy je w następnym wydaniu naszego tygodnika. Poniżej zdjęcie naszej redakcyjnej koleżanki Emilii z Mikołajem, w przedszkolu Chatka Puchatka :)