Reklama

Misiowe przedstawienie

27/11/2017 13:40
Z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia, w Gminnym Ośrodku Kultury w Wińsku, zorganizowano przedstawienie teatralne pt. "Przygody Misia Podróżnika", które zaprezentowali aktorzy teatralni z Krakowa. Na spektakl licznie przybyły dzieci ze szkół z Głębowic, Krzelowa oraz Wińska. Najmłodsi przynieśli ze sobą pluszowe misie przytulanki.

Czesława Białek, dyrektor GOK

Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości