Reklama

MKP podsumowuje inaugurację sezonu i zaprasza na kolejne spotkanie

04/08/2020 09:12

- Sobotnia inauguracja sezonu dolnośląskiej IV ligi wschodniej wypadła pomyślnie dla naszego zespołu seniorów - informuje Miejski Klub Piłkarski w Wołowie.

Zawodnicy MKP zwyciężyli w meczu 1 kolejki z LKS Bystrzyca Górna 4:0. W 27 minucie meczu podanie nowego zawodnika Kamila Aramowicza na bramkę zamienił Marcin Berestecki. W 42 minucie spotkania swoją pierwszą bramkę w meczu strzelił Marek Gacek. Ten sam zawodnik podwyższył wynik meczu na 3:0 po przerwie zdobywając drugą bramkę w meczu w 56 minucie. Końcowy wynik spotkania ustalił w 87 minucie Krystian Włodarczyk.

W barwach MKP zagrało łącznie 4 nowych zawodników:
- Piotr Leciejewski (1985) – poprzednio Zagłębie Lubin
- Kamil Aramowicz (2000) – Sokół Marcinkowice
- Piotr Hryszkiewicz (1991) – powrót ze Sparty Miłcz
- Sebastian Supranionek (2000) – GKS Mirków/Długołęka

Reklama

MKP Wołów – LKS Bystrzyca Górna 4:0 (2:0)
Bramki:
1:0 - ’27 Marcin Berestecki
2:0 - ’42 Marek Gacek
3:0 – ’56 Marek Gacek
4:0 – ’87 Krystian Włodarczyk
MKP Wołów:
24. Piotr Leciejewski – 22. Daniel Kamiński, 20. Szymon Czyżowicz, 5. Oskar Juwa, 2 Adam Judziński (’61, 19. Kamil Moskwa) – 15. Kamil Aramowicz (’83, 3. Bartosz Gałecki), 8. Sebastian Kościuk (’70, 18. Dominik Rosiński), 6. Michał Kamraj (’72, 21. Sebastian Supranionek), 13. Kamil Miłkowski (’71, 15. Piotr Hryszkiewicz), 11. Marek Gacek – 16. Marcin Berestecki (’70, 9. Krystian Włodarczyk)
Ławka rezerwowych:
1. Kacper Golinowski

Żółte kartki: ’41. Judziński, ’82. Hryszkiewicz
W najbliższą sobotę, 8 sierpnia godz. 17:00 MKP zaprasza kibiców na mecz wyjazdowy w Prusicach z miejscowym Orłem - Orzeł Prusice – MKP Wołów 08.08.2020 o godz. 17:00.

Reklama

/źródło: MKP Wołów/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości