Wczoraj w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Wołowie odbyło się uroczyste wręczanie stypendiów przez burmistrza Dariusza Chmurę oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Wołowie Jana Tomkowa.
Stypendium Burmistrza Gminy Wołów za I semestr roku szkolnego 2022/2023 otrzymali:
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie im. Powstańców Śląskich
1. Liliana Kołtun
2. Maja Poprawska
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie
1. Nikola Bochenek
2. Dominik Oberda
Szkoła Podstawowa Im Kornela Makuszyńskiego W Starym Wolowie
1. Hubert Forgiel
2. Jessica Pabisiak
3. Kelvin Pabisiak
4. Anna Ulatowska
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Wołowie
Zespół Szkół Społecznych w Wołowie
1. Liliana Otlik
2. Livia Skawińska
3. Kacper Sławiński
4. Ryszard Wróbel
Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Wołowie
1. Izabela Kozak
2. Filip Nowak
3. Aleksandra Olejniczak
4. Szymon Sinkowski
Technikum nr 1 im. T. Kościuszki w CKZiU w Wołowie
1. Oskar Bednarz
2. Jakub Staszczyk
3. Mateusz Szerszeń
4. Michał Warpas
Zespół Szkół Zawodowych w Wołowie
1. Dawid Kurantowicz
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Wołowie
1. Bartosz Kuska
2. Oskar Nieckarz
3. Marcel Nowak
źródło: UM Wołów
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze