Reklama

Młodzi tancerze wrócili z obozu nad Bałtykiem

25/08/2020 10:21

Summer Camp 2020 już za nami. Zostały tylko wspomnienia - piszą organizatorzy wypoczynku z Akademii Tańca i Ruchu Damiana Kluki. - Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę i mocne trenowanie na zajęciach. Było naprawdę super. Pozdrowienia dla wszystkich. Już niebawem ruszamy na ferie zimowe. 

/fot. ATiR Damian Kluka/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości