Gmina Wołów podjęła kroki w celu odbudowy terenu przy świetlicy, który został zniszczony podczas powodzi w ubiegłym roku.
Dzięki pozyskanym środkom na kwotę 50 000 zł, wykonane zostały prace brukarskie oraz modernizacyjne, które przywróciły funkcjonalność i estetykę tego miejsca. Przy budynku świetlicy wykonano montaż obrzeży betonowych, nawierzchni chodników wraz z podbudową betonową, montaż i demontaż istniejących ławek czy wykonanie drenażu do budynku. Przy Altanie oczyszczono teren, zamontowano obrzeża betonowe i chodniki.
Odbudowa terenu nie tylko poprawi warunki korzystania z świetlicy, ale także przyczyni się do integracji lokalnej społeczności oraz zwiększenia bezpieczeństwa w przyszłości. Poprawa infrastruktury zwiększa bezpieczeństwo, co jest niezwykle istotne dla wszystkich korzystających z tego miejsca.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze