Reklama

Modernizacja terenu przy świetlicy wiejskiej w Prawikowie - ukończona!

07/02/2025 10:27

Gmina Wołów podjęła kroki w celu odbudowy terenu przy świetlicy, który został zniszczony podczas powodzi w ubiegłym roku.

Dzięki pozyskanym środkom na kwotę 50 000 zł, wykonane zostały prace brukarskie oraz modernizacyjne, które przywróciły funkcjonalność i estetykę tego miejsca. Przy budynku świetlicy wykonano montaż obrzeży betonowych, nawierzchni chodników wraz z podbudową betonową, montaż i demontaż istniejących ławek czy wykonanie drenażu do budynku. Przy Altanie oczyszczono teren, zamontowano obrzeża betonowe i chodniki.

Odbudowa terenu nie tylko poprawi warunki korzystania z świetlicy, ale także przyczyni się do integracji lokalnej społeczności oraz zwiększenia bezpieczeństwa w przyszłości. Poprawa infrastruktury zwiększa bezpieczeństwo, co jest niezwykle istotne dla wszystkich korzystających z tego miejsca. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości