Reklama

Mojęcice zainwestowały w świetlicę

03/12/2023 07:00

Mieszkańcy Mojęcic postanowili w tym roku zainwestować swój fundusz sołecki na bardzo praktyczne zadanie, jakim jest wybudowanie zadaszenia przy świetlicy wiejskiej.

Nie jest tajemnicą, że akurat mojęcicka sala jest jedną z największych i najchętniej eksploatowanych świetlic w Gminie Wołów. Możliwość wyjścia bezpośrednio z sali na powietrze, pozostając jednocześnie pod dachem, to dobrze przemyślane rozwiązanie. Zadanie wyniosło 38 000,00 zł co pokryte zostało z funduszu sołeckiego, który jest nierozerwalną częścią budżetu Gminy Wołów.

#aktywnesołectwa

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości