Reklama

Msza w intencji 25-lecia kapłaństwa i poświęcenie obelisku [wideo]

01/06/2020 14:57

W ubiegły weekend, w miejscowości Białawy Małe świętowano dwa ważne dla lokalnej społeczności wydarzenia. W kaplicy pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, przygotowano uroczystości Jubileuszu Kapłaństwa ks. Dziekana Mariusza Grzesiowskiego. Tego dnia poświęcono też obelisk ku czci 100 urodzin ojca świętego Jana Pawła II.

Więcej w przyszłym numerze.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości