Reklama

Msza w intencji Prałata [wideo]

27/06/2020 14:21

Dziś tj. 27 czerwca 2020 r. odbyła się uroczysta msza święta w intencji księdza Prałata Jana Kwasika. Wierni zgromadzili się w kościele parafii Chrystusa Króla w Brzegu Dolnym, aby uczcić 65-lecie święceń kapłańskich ks. Kwasika. Niestety Jubilat przebywa obecnie w szpitalu i nie mógł osobiście uczestniczyć w uroczystości.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości