Reklama

Na ul. Obornicką wrócił ruch samochodowy

08/08/2020 09:39

Na ulicę Obornicką we Wrocławiu wróciły wczoraj samochody, a od dzisiaj autobusy pojadą w obu kierunkach, wracając na zwykłe trasy. To dobra informacja także dla mieszkańców Wołowa, którzy korzystają z tej trasy.

- Zakończyliśmy pierwszy etap przebudowy drogi nr 342. Zrobiliśmy nowe chodniki, ścieżki rowerowe, oświetlenie, przejścia dla pieszych i dodatkowe pasy skrętów dla kierowców. Istotna była przebudowa wszystkich sieci z których korzystamy na co dzień - poinformował prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.

/fot. fanpage Prezydent Jacek Sutryk/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości