Na ulicę Obornicką we Wrocławiu wróciły wczoraj samochody, a od dzisiaj autobusy pojadą w obu kierunkach, wracając na zwykłe trasy. To dobra informacja także dla mieszkańców Wołowa, którzy korzystają z tej trasy.
- Zakończyliśmy pierwszy etap przebudowy drogi nr 342. Zrobiliśmy nowe chodniki, ścieżki rowerowe, oświetlenie, przejścia dla pieszych i dodatkowe pasy skrętów dla kierowców. Istotna była przebudowa wszystkich sieci z których korzystamy na co dzień - poinformował prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.
Komentarze