Reklama

Naborów z dotacją Urzędu Marszałkowskiego. Remont świetlicy wyniesie blisko 80 tysięcy złotych

26/06/2026 13:32

Gmina Brzeg Dolny otrzymała dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w ramach konkursu Odnowa Dolnośląskiej Wsi na realizację zadania pt. „Modernizacja świetlicy wiejskiej w Naborowie”.

Cel projektu: Celem projektu jest poprawa standardu i funkcjonalności obiektu służącego mieszkańcom oraz zwiększenie komfortu korzystania ze świetlicy podczas spotkań, wydarzeń i zajęć integracyjnych. Dzięki otrzymanemu wsparciu możliwe będzie przeprowadzenie niezbędnych prac modernizacyjnych, które przyczynią się do dalszego rozwoju infrastruktury społecznej w sołectwie Naborów.

 

Zakres planowanych prac:

W ramach realizacji projektu planuje się wykonanie szerokiego zakresu prac remontowych,

obejmujących m.in.:

- Wymianę drzwi wejściowych,

Reklama

- Skucie

starej wykładziny ściennej oraz posadzki z płytek,

- Wykonanie

okładzin stropów z płyt GK,

- Ułożenie nowych płytek ceramicznych na ścianach i posadzkach (wraz z przygotowaniem

podłoża),

- Malowanie ścian,

- Wymianę instalacji

elektrycznej,

- Wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej wraz z

nową armaturą sanitarną.

Finansowanie:

Wartość dofinansowania: 39 999,00 zł

Wartość całkowita zadania: 79 999,97 zł

 

Materiał promocyjny Gminy Brzeg Dolny

Źródło: Gmina Brzeg Dolny Aktualizacja: 26/06/2026 13:38
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości