Gmina Brzeg Dolny otrzymała dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w ramach konkursu Odnowa Dolnośląskiej Wsi na realizację zadania pt. „Modernizacja świetlicy wiejskiej w Naborowie”.
Cel projektu: Celem projektu jest poprawa standardu i funkcjonalności obiektu służącego mieszkańcom oraz zwiększenie komfortu korzystania ze świetlicy podczas spotkań, wydarzeń i zajęć integracyjnych. Dzięki otrzymanemu wsparciu możliwe będzie przeprowadzenie niezbędnych prac modernizacyjnych, które przyczynią się do dalszego rozwoju infrastruktury społecznej w sołectwie Naborów.
W ramach realizacji projektu planuje się wykonanie szerokiego zakresu prac remontowych,
obejmujących m.in.:
- Wymianę drzwi wejściowych,
- Skucie
starej wykładziny ściennej oraz posadzki z płytek,
- Wykonanie
okładzin stropów z płyt GK,
- Ułożenie nowych płytek ceramicznych na ścianach i posadzkach (wraz z przygotowaniem
podłoża),
- Malowanie ścian,
- Wymianę instalacji
elektrycznej,
- Wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej wraz z
nową armaturą sanitarną.
Finansowanie:
Wartość dofinansowania: 39 999,00 zł
Wartość całkowita zadania: 79 999,97 zł
Materiał promocyjny Gminy Brzeg Dolny
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze