Reklama

Nagrali teledysk w Wołowie [wideo]

23/06/2020 12:04

Już jest! Zespół EVO opublikował na swoim oficjalnym profilu teledysk do utworu "Most". Muzyczne wideo powstało po części w Wołowie. Zobacz:

https://www.youtube.com/watch?v=OjIIWv80LGM&fbclid=IwAR0zRpOszEWZT4A6vE6KViZzHpPAyKW5MrT8FcgWP-Yg7foamqTPNVqTE4s
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości