Reklama

Narodowe Święto Niepodległości w Wołowie

14/11/2016 15:36
Obchody 98. rocznicy odzyskania przez Polaków wolności rozpoczęły się od mszy świętej w intencji ojczyzny, w kościele pw. św. Wawrzyńca. W uroczystości wzięła udział kompania honorowa 10. Wrocławskiego Pułku Dowodzenia. Zgromadzeni przemaszerowali pod Pomnik Bohaterów Wojska Polskiego w Rynku. Stamtąd uroczystości przeniosły się do Wołowskiego Ośrodka Kultury. Młodzież z  Zespołu Szkół Zawodowych w Wołowie przygotowała uroczystą akademię. Poniżej znajdziecie fotorelację z całych obchodów.
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości