Reklama

Nauczyciele odebrali akty mianowania

10/08/2022 15:00

Uroczystość odbyła się w Urzędzie Miejskim w Brzegu Dolnym.

Jak informuje dolnobrzeski magistrat, akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego od burmistrza Pawła Pirka otrzymały Monika Kwiatkowska i Ewelina Narolska. Podczas uroczystości ślubowały m.in. rzetelnie pełnić powinności nauczyciela wychowawcy i opiekuna młodzieży.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości