Reklama

Nowa hala sportowa w Orzeszkowie już gotowa

13/06/2022 17:41

Dzisiaj w Szkole Podstawowej w Orzeszkowie odbyło się uroczyste otwarcie nowej hali sportowej.

Dzisiaj w Orzeszkowie odbyła się uroczystość otwarcia nowej hali sportowej, która służyć będzie uczniom Szkoły Podstawowej oraz miejscowej społeczności. Przecięcia wstęgi dokonali wspólnie wójt Jolanta Krystowata-Zielnica, wojewoda Jarosław Obremski, członek zarządu województwa dolnośląskiego oraz poseł Paweł Hreniak. 

Podczas otwarcie nie zabrakło popisów uczniów, była okazja wpisania się do księgi pamiątkowej i zwiedzania obiektu. 

 

fot. FB Paweł Hreniak

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości