Dzisiaj w Szkole Podstawowej w Orzeszkowie odbyło się uroczyste otwarcie nowej hali sportowej.
Dzisiaj w Orzeszkowie odbyła się uroczystość otwarcia nowej hali sportowej, która służyć będzie uczniom Szkoły Podstawowej oraz miejscowej społeczności. Przecięcia wstęgi dokonali wspólnie wójt Jolanta Krystowata-Zielnica, wojewoda Jarosław Obremski, członek zarządu województwa dolnośląskiego oraz poseł Paweł Hreniak.
Podczas otwarcie nie zabrakło popisów uczniów, była okazja wpisania się do księgi pamiątkowej i zwiedzania obiektu.

fot. FB Paweł Hreniak
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze