W najnowszym Kurierze Gmin wracamy do tematu budowy bioelektrowni w gminie Wińsko. Pytamy wójt Jolantę Krysowatą - Zielnicę m.in. o to, jaka firma zdecydowała się postawić w Wińsku bioelektrownię, oraz po co tego typu inwestycja jest potrzebna gminie? Publikujemy list Michała Gołębia, odnoszącego się do tematu bioelektrowni. W ostatnich wyborach na wójta Wińska był on kontrkandydatem obecnej wójt. W liście autor zarzuca Jolancie Krysowatej - Zielnicy, że nie informuje ona mieszkańców i radnych o aktualnych postępowaniach dotyczących nowej inwestycji. Co na to sama wójt? Zachęcamy do lektury "Kuriera Gmin". Wydanie w wersji elektronicznej znajdziesz tutaj.