12 stycznia odbyło się coroczne spotkanie Burmistrza z sołtysami podwołowskich wsi.
Podsumowane zostały inwestycje wykonane w ostatnim czasie, inicjatywy oddolne i wszelkie aktywności mieszkańców. Podczas prezentacji, dostrzec można było jak na przestrzeni lat rozwinęły się wsie w Gminie Wołów. Optymistycznym faktem okazała się również ilość nowych mieszkańców, którzy co raz chętniej przenoszą się z dużych miast, aby zamieszkać w naszych wioskach. Sołtysi mieli okazję, aby wymienić się swoimi doświadczeniami, a także przedyskutować bieżące problemy. Nie zabrakło również czasu na omówienia planów na przyszłość. Zdradzić jedynie możemy, że Gmina Wołów nie zwalnia tempa i nadal będzie mocno wspierać sołectwa, których obecnie jest aż 37.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze