Reklama

Noworoczne spotkanie z sołtysami

28/01/2024 09:31

12 stycznia odbyło się coroczne spotkanie Burmistrza z sołtysami podwołowskich wsi.

Podsumowane zostały inwestycje wykonane w ostatnim czasie, inicjatywy oddolne i wszelkie aktywności mieszkańców. Podczas prezentacji, dostrzec można było jak na przestrzeni lat rozwinęły się wsie w Gminie Wołów. Optymistycznym faktem okazała się również ilość nowych mieszkańców, którzy co raz chętniej przenoszą się z dużych miast, aby zamieszkać w naszych wioskach. Sołtysi mieli okazję, aby wymienić się swoimi doświadczeniami, a także przedyskutować  bieżące problemy. Nie zabrakło również czasu na omówienia planów na przyszłość. Zdradzić jedynie możemy, że Gmina Wołów nie zwalnia tempa i nadal będzie mocno wspierać sołectwa, których obecnie jest aż 37.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości