Reklama

Nowy samochód dla komunalnej spółki w Wołowie

16/01/2025 20:06

Flota Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Wołowie powiększyła się o kolejny nowoczesny pojazd.

- Nowy pojazd będzie miał zastosowanie w zimowym utrzymaniu dróg na terenie gminy Wołów, ale i nie tylko - mówi burmistrz Wołowa, Dariusz Chmura. - Dzięki funkcjom pługu i posypywarki, zapewnimy mieszkańcom bezpieczeństwo i komfort podróżowania nawet w trudnych warunkach. Natomiast w lecie posłuży do przewozu kontenerów, co z pewnością usprawni działania spółki. Ten wielofunkcyjny sprzęt to idealne uzupełnienie istniejącej floty, dostosowany do specyfiki lokalnej infrastruktury

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości